• Petra Syrová

  petra.syrova@peskymestem.cz

  předsedkyně

  Více informací

  Předsedkyně Petra Syrová je nesmírně pečlivý člověk, bez kterého bychom nemohly pomýšlet na žádný z grantů, na který jsme kdy dosáhly. Řeší právní otázky, drží pohromadě program spolku a sleduje dopad projektových aktivit. Bez ní by dnešní spolek vůbec nebyl a jen díky její energii a píli se posouváme dál.

 • Blanka Klimešová

  blanka.klimesova@peskymestem.cz

  Bezpečné cesty do školy

  Více informací

  Blanka je hlavou i rukama projektu Bezpečné cesty do školy  To ona dokáže spolupracovat nablízko s dětmi, učiteli, projektanty, architekty, městskými úředníky i policisty v podstatě naráz a výsledkem jsou unikátní, dopravně zklidňující studie pro okolí zapojených škol. Veškerá její práce směřuje k tomu, aby děti nemusely před školami uskakovat autům a aby jejich cesty byly bezpečnější i zdravější. 

 • Marie Čiverná

  marie.civerna@peskymestem.cz

  Pěšky do školy

  Více informací

  Marie je mozkem i srdcem projektu Pěšky do školy a neexistuje otázka, kterou by nedokázala zodpovědět a není překážka, kterou by nebyla připravena zdolat. I proto je tenhle projekt tak oblíbený u dětí i u škol samotných, ona tomu totiž dá všechno. 

 • Štěpánka Trnková

  stepanka.trnkova@peskymestem.cz

  Portál Chodci sobě

  Více informací

  Štěpánka se stará o komunitu, která vznikla kolem portálu a projektu Chodci sobě a o jeho další život

 • Jarmila Johnová

  jarmila.johnova@peskymestem.cz

  Více informací

  Jára Johnová, je zakladatelkou původního spolku Pražské matky, který vznikl v roce 1989. To ona byla na jeho úplném začátku a celé ty roky je nevyčerpatelným zdrojem energie. To ona byla iniciátorkou návrhu přednosti pro chodce na přechodech a ona byla u toho, když se tato věc dostala do zákona. Byla hybatelem pro mnoho změn, které dnes všichni bereme tak nějak samozřejmě a my si jí nesmírně považujeme. Nevíme, jak to dělá, ale mnohdy má víc energie než my, a tak se snažíme, aby se naučila více odpočívat a užívat si volného času. I tak pro nás píše velmi zajímavé články o kvalitě ovzduší v Praze, stále sleduje trendy a zprostředkovává nám kontakty s inspirativními lidmi. 

 • Michaela Klofcová

  michaela.klofcova@peskymestem.cz

  PR a komunikace s medii

  Více informací

  Míša je vzácně spolehlivá PRistka, která s úsměvem a energií sobě vlastní prezentuje naše projekty v mediích a mezi tím vším udržuje živou komunikaci s veřejností na sociálních sítích. Díky jejímu podání je naše práce srozumitelná úplně všem.

 • Irena Schlosserová

  irena.schlosserova@peskymestem.cz

  ‭728 645 057‬

  Péče o dárce a fundraising

  Více informací

  Irena se k nám přidala proto, aby hýčkala komunitu našich podporovatelů. Ať už nás podporujete morálně, odborně, finančně či věcně, bude to ona, kdo si s vámi bude povídat a psát. Ráda zjistí, který projekt Pěšky městem s vámi nejvíce rezonuje, nebo jestli to máte také tak, jako ona, a sice že všechny.

 • +

  Vy

  Máte chuť změnit něco ve vašem městě?

  Přidejte se k nám