Poběžte Pražskou štafetu a podpořte Pěšky městem

Najdou se v naší komunitě i běžci? Vzýváte maratonský, indiánský či regenerační běh, a to vše v organizované podobě? Pokud ano, co takhle běžet tento rok pro Pěšky městem?

Ve spolupráci s RUNCZECH zahajujeme prodej registrací na Pražskou štafetu, která se poběží 25. a 26. června ve Stromovce v Praze. Inspiroval nás k tomu londýnský maraton, kde většina účastníků běží s nějakým posláním. Běžci běžně k ceně registrace přidají částku, kterou věnují na činnost své oblíbené organizace. A jelikož běh a chůze jdou skvěle dohromady, rozhodli jsme se to také vyzkoušet. K ceně registrace na Pražskou štafetu, která stojí pro celý tým 3.200 Kč, můžete přidat 50 % nebo 100 % navíc, které budou darovány na naši činnost. Tým má čtyři členy, z nichž každý poběží 4,8 km. Podrobnosti naleznete v tomto dokumentu

REGISTRUJTE SE DO 31. KVĚTNA ZDE

Když vám budou docházet síly, třeba právě pomyšlení na fakt, že běžíte pro Pěšky městem, vám vlije další energii do žil! Užijete si ten pocit, že svým během přispíváte městu k jeho proměně v místo:

• kde lidé rádi a snadno chodí pěšky
• které je vstřícné k setkáním a sousedskému životu
• které je plné zkratek a propojek, které šetří čas v každodenním letu
• které je schůdné v každém věku
• kde se dobře dýchá

Pojďme společně přerozdělit veřejný prostor férovějším způsobem, myslíc i na chodce a běžce! A když si prostě chvíli oddechnete a půjdete kousek trasy pěšky, my to na vás rozhodně neřekneme 😉 .

Podívejte se, jak probíhal loňský ročník štafety:

Kompletní informace pro běžce naleznete zde.

I vy můžete přispět

Chcete dýchat ve vašem městě čistý vzduch namísto koktejlu zplodin?
A co takhle mít možnost chodit městem pohodlně a bezpečně pěšky?

Podpořte nás