Pěšky do školy

RODIČE – Choďte pěšky a vyfoťte třeba ježky

Soutěže se mohou zúčastnit všichni rodiče, kteří jsou přihlášeni do výzvy skrze registrační formulář.

Aktualizace: To, že školy jsou opět zavřené a že nemůžeme jít ráno s dětmi pěšky do školy, je sice mrzuté, ale není to konečná! Akce pokračuje a my ji prodlužujeme do 31. 10. Bylo by nám totiž moc líto, kdyby úžasné ceny, které jsme pro vás letos nachystali, nemohly doputovat až k vám.

Soutěžní příspěvek musí obsahovat fotografii + doprovodný text. Fantazii se meze nekladou :).

Soutěžní příspěvky posílejte na e-mail marie.civerna@peskymestem.cz do 31. 10. 2020. Vyhrát můžete hodinky Apple watch nebo úžasný workshop Jídlověda specialistky na zdravotní prevenci a výživu Margit Slimákové. Budeme moc rádi za vaše postřehy a pocity, které získáte během výzvy.

ŠKOLY – soutěž o třídu, která nejvíce chodí

Soutěže se mohou zúčastnit všechny školy, které jsou přihlášeny do výzvy a sledují cesty do školy minimálně týden. Plakát do třídy k zaznamenání cest do školy a odkaz na další materiály motivační sady přihlášeným školám pošleme.

Návod, jak vyplňovat plakáty jsou uvedena v pravidlech soutěže. Při zapisování dětí do plakátků používejte prosím přezdívky či jiná označení, kvůli GDPR.

Vyplněný plakát pošlete společně s vyplněným formulářem nejpozději do 9. 11. 2020.

Sada pro školy obsahuje:

  • plakát do třídy pro zaznamenání cest do školy
  • pěší deníky pro žáky
  • plakát informující rodiče o zapojení do Pěšky do školy
  • vzory pro výrobu placek nebo samolepek
  • diplomy

 

Jak si vyrobit pěší deník?

Pěší deník je připravený ve verzi pro kluky nebo pro holky. Deník vytiskněte oboustranně na papír formátu A4. Je potřeba zvolit otáčení na delším okraji stránky. List přeložte, rozstřihněte podél naznačené linie a sešijte (při troše snahy to jde i běžnou sešívačkou). Vznikne vám sešitek A6.